akiniai-2021-28-dbdf417e40f489ff078303fe9641fbbc.jpg

Saulės akiniai vaikams: Fielmann.

Dauguma tėvų šiandien yra atsakingi ir saugo jautrią vaikų odą tepdami specialiais odos kremais, tačiau pamiršta akių apsaugą. Vaikų akys labai jautrios, tad tiek vasarą, tiek žiemą reikalinga rūpestinga apsauga nuo saulės spindulių.

Daugelis tėvų nežino, kad vaikų akys yra daug jautresnės nei suaugusiųjų. Mažųjų akys labiau praleidžia saulės spindulius – spalvos pigmentai, veikiantys kaip natūralūs saulės spindulių filtrai ir suteikiantys apsaugą akims, išsivysto tik bėgant metams. Dėl šios priežasties būtina apsaugoti vaikų akis nuo saulės akinimo ir žalingų UV spindulių poveikio.

Apie apsaugą nuo saulės

Patarimas:

Vienas svarbiausių kriterijų perkant saulės akinius vaikams yra kokybiška lęšių apsauga nuo saulės akinimo ir ultravioletinių spindulių. Visi „Fielmann" optikose parduodami saulės akiniai yra patikrinti „Fielmann" laboratorijoje Vokietijoje ir turi patikimą apsaugą nuo akinimo ir UV spindulių. Ant saulės akinių kojelių esantis CE ženklas patvirtina, kad jie atitinka LT EN ISO 12312-1 ir EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus.

Apie saulės akinių filtrus

Saulės akiniai vaikams negali būti prastos kokybės!

40pdid-ak-uv-apsauga_900-ac60b4c7371dc3d0ebf99a2749faa42a.png 40pdid-ak-uv-apsauga-su-akiniais_3328-81c437f38f23eab307681e9b4e4859ec.png

 

Patikimi saulės akiniai iki 100 proc. apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių.

Apie poliarizacinius lęšius

Apie tamsėjančius lęšius

Saulės akiniai vaikams: daugybė spalvų, formų ir stilių

Vaikai mėgsta dūkti, žaisti, bėgioti. Kai jie daug ir aktyviai juda, saulės akiniai turi nenuslysti ir būti patvarūs. Todėl labai svarbu, kad saulės akinių rėmeliai būtų pagaminti iš lanksčios ir kartu tvirtos, stabilios medžiagos. Labiausiai pritaikyti vaikams yra pilno rėmelio saulės akiniai, o akinių lęšiams rekomenduojamos lengvas, nedūžtantis plastikas, toks kaip polikarbonatas arba CR-39.
 
Vaikiški saulės akiniai turi tinkamai priglusti, būti lengvi, nespausti, o minkšti kojelių galai, nosies balneliai ir tiltelis – suteikti komfortą.
 
Įsidėmėkite: per maži akinių lęšiai nesuteikia optimalios apsaugos – saulės akiniai turi apgaubti visą akį ir apsaugoti nuo šoninių atspindžių. „Fielmann" specialistų patarimai padės pritaikyti akinius prie vaiko veido.
 
Deformacijos ant saulės akinių lęšio, įdrėskimai, dėmės ir kiti defektai kenkia apsaugai nuo saulės spindulių. Deja, sugadinti vaikiški saulės akiniai tinka tik į šiukšlių dėžę. Ir nepamirškite – vaikai auga! Būtina reguliariai tikrinti, ar vaikas „neišaugo” akinių, ar jie dar tinkamai priglunda.
 
„Fielmann" optikose rasite didelį spalvotų, madingų saulės akinių vaikams pasirinkimą. Laukiame mažųjų klientų, nes žinome, kad jie ras patinkančius saulės akinius. Atvykite į artimiausią „Fielmann" saloną ir pasimatuokite.
 
 
 

Tinkama apsauga nuo saulės

akiniai-2021-25_331-a9aa0e7e3603f1bb785154fa8871e40b.jpg

Įsigyjant saulės akinius reikia ne tik atkreipti dėmesį į apsaugą nuo saulės spindulių, bet ir tinkamai pasirinkti saulės akinių kategoriją. Ji parodo akinių lęšių tamsinimo intensyvumą. Užsukite į „Fielmann" konsutacijai.

Beje, vien tik tamsūs akinių lęšiai neapsaugo nuo UV spindulių, būtinas specialus UV filtras. Tamsinti saulės akiniai be UV filtro gali pakenkti – užsidėjus tokius akinius vyzdys išsiplečia priimdamas daugiau šviesos, tačiau be UV filtro šviesa yra kenksminga.

Apie saulės akinių filtrus

Apie apsaugą nuo saulės

Korekciniai saulės akiniai vaikams

Jei Jūsų vaikas nešioja akinius, jam būtina užtikrinti aiškų matymą ir su saulės akiniais. Šiandien galima pagaminti individualius saulės akinius, kurie koreguotų beveik visus regos sutrikimus. Nepamiršite, vaikų akys auga, jų rega keičiasi, dėl to būtina kartą per metus patikrinti regą pas akių gydytoją sveikatos priežiūros įstaigoje. Be to, nepamirškite reguliariai patikrinti vaiko nešiojamus saulės akinius optikoje ir įsitikinti, ar jų vaikas dar „neišaugo”.

Apie korekcinius saulės akinius

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai