de-kl-4-2021-3d70c37b0afce9d6fcca55f773eef21a.jpg

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai: Fielmann.

Esate patenkinti savo akiniais, tačiau sportuojant jie trukdo? Sprendimas yra – tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra minkšti. Jie maloniai priglunda ir beveik nejaučiami akyje, tad lengva priprasti nešioti.

Tačiau kitaip nei mėnesio ar dviejų savaičių lęšių atveju, vienadieniams kontaktiniams lęšiams nereikalinga priežiūra. Kasdien įsidėsite naujus kontaktinius lęšius, o vakare išmesite. Lyginant su kitais kontaktiniais lęšiais, jų naudojimas yra paprasčiausias.

Dėmesio! Plaukite rankas

Prieš liesdami bet kokios rūšies kontaktinius lęšius, privalote kruopščiai nuplauti rankas vandeniu, naudojant neutralų, neriebų muilą ir jas nusausinti – taip apsaugosite kontaktinius lęšius nuo galimo sąlyčio su bakterijomis ir kitais ligų sukėlėjais.

Kokie kontaktiniai lęšiai Jums tinkamiausi?

Šiandien beveik visus regos sutrikimus galima koreguoti vienadieniais kontaktiniais lęšiais. Sferiniais lęšiais koreguojama trumparegystė ir toliaregystė. Toriniai lęšiai nešiojami netaisyklingos akies ragenos formos (astigmatizmo) atveju. Daugiažidiniai lęšiai (dar vadinami daugiafunkciais) tinkami senatvinės toliaregystės korekcijai. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs nuolat nešiojate kontaktinius lęšius, ar juos įsidedate tik kartais, renkantis kontaktinius lęšius reikėtų kreiptis į optometrijos specialistą. Jis patikrins Jūsų regos būklę ir patars pasirenkant geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius kontaktinius lęšius.

„Fielmann" optikas rasite čia

Kontaktinių lęšių patikrinimas

kl-paslaugos-vidinis-virselis_369-05346aad8b1275586b71c31771a15964.jpg

Ar esate patenkinti savo kontaktiniais lęšiais? Ar jaučiatės su jais gerai? Užsukite į „Fielmann" – mūsų optometrijos specialistai patikrins Jūsų kontaktinių lęšių būklę, jų padėtį akyje ir paslankumą.

Apie paslaugas kontaktinių lęšių nešiotojams

Žemos kainos garantija vienadieniams kontaktiniams lęšiams!

Kainos ir kokybės santykį „Fielmann" užtikrina savo vardu ir žemos kainos garantija: jei tokius pat kontaktinius lęšius kitoje Lietuvos optikoje pamatysite pigiau, „Fielmann" pritaikys Jums palankią kainą.

Apie žemos kainos garantiją

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai