1.11.2Nvirs AK Akiniu remeliai-f85406ce2f35868e8f8208583e967873.jpg

Sąžiningai, draugiškai, profesionaliai

Nuo pat „Fielmann" bendrovės įkūrimo pradžios didžiausią dėmesį skiriame klientams - įsiklausome į jų poreikius bei lūkesčius akiniams. Patariame klientams taip, kaip norėtume, kad būtų patariama mums patiems: sąžiningai, nuoširdžiai, profesionaliai.

Didžiausias pajėgas skiriame kokybiškam, profesionaliam klientų aptarnavimui ir paslaugos gerinimui. Stengiamės patarti profesionaliai ir sąžiningai, o klientas - geriausiai žinodamas savo poreikius ir lūkesčius akiniams - pats išsirenka priimtiniausią kainos ir kokybės santykį. Džiaugiamės, kad jau 40 metų Europoje ir 20 metų Lietuvoje esame vieni iš rinkos lyderių.

Šiuo metu „Fielmann" optikos salonuose Lietuvoje dirba daugiau kaip 130 optikos specialistų, kurie nuolat mokosi ir tobulina savo įgūdžius, kad galėtų išsamiai pateikti informaciją apie optikos srities naujoves, profesionaliai suteikti kitas mūsų siūlomas paslaugas.

Kiekvieno „Fielmann” darbuotojo puikios savijautos komplektą sudaro papildomas sveikatos draudimas, kaupiamasis pensijos draudimas, kasmet vykstantys įmonės renginiai darbuotojams bei motyvacinės rezultatyviausių darbuotojų kelionės į užsienį.

Darbo pasiūlymai

Kodėl verta rinktis „Fielmann":

akiniai-2021-5_89-2d57c8252af8d919cb0b16758e8b52d4.jpg
  • Nemokamas regos testas
  • Nemokama korekcinių akinių priežiūra 3-jų metų laikotarpiu
  • “Nulinės kainos” akinių rėmelių kolekcija
  • Žemos kainos garantija
  • Akiniai išsimokėtinai

    Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas
54ndid-ak-patarimai_9423-33cf670e7631ff9a7e9d6f353f53d16a.jpg

Vertybės, kuriomis vadovaujamės:

Didelis dėmesys klientams, įsiklausymas į jų poreikius bei lūkesčius – tai pamatinės „Fielmann” vertybės, kuriomis mūsų darbuotojai vadovaujasi kasdien:

Aš – įmonės atstovas. Dirbdami įmonėje, mes suvokiame, kad savo darbu ir įvaizdžiu atstovaujame ne sau, o savo bendrovei. Prisiimame atsakomybę už tai, kad teisingai jai atstovautume.

Profesionalumas ir tobulėjimas. Mūsų komandoje dirba darbuotojai, puikiai išmanantys savo darbą. Kiekvienas klientas gauna atsakymus į jam rūpimus klausimus. Kad užtikrintume nuolatinį tobulėjimą, nuolat mokomės ir dalinamės žiniomis tarpusavyje. Ieškome nestandartinių sprendimų, kurie išspręstų mūsų klientams iškilusias problemas.

Laisvė ir galimybė klysti. Mums yra suteiktos visos galimybės ir įrankiai, kad patenkintumėme klientų poreikius. Galime klysti ir taisyti savo klaidas. Niekada dėl nieko nekaltiname kliento. Laikomės požiūrio, kad kliento skundas mums yra dovana, kurios pagalba galime dirbti geriau.

Atvirumas ir pozityvumas. Bendraudami su vadovais ir tarpusavyje, galime atvirai reikšti savo nuomones. Turime siūlyti idėjas, kad gerintume kasdienį darbą, tarpusavio bendradarbiavimą. Esame geranoriškai nusiteikę aplinkos ir kolegų atžvilgiu. Mūsų pastebėjimai vienų kitiems reikalingi tam, kad tobulintume savo veiklą. Vertiname kiekvieno darbuotojo nuomonę.

Pasididžiavimas. Džiaugiamės galėdami dirbti įmonėje, kuri yra žinoma, turi savo istoriją, filosofiją, gerą ir stiprų vardą. Turime dirbti remdamiesi šios įmonės filosofija, kad pateisintumėme gerą bendrovės vardą. 

Klientas esi tu! Aptarnaujame klientus taip, kaip norėtume būti aptarnauti patys. Aiškinamės kliento poreikius, kad pasiūlytume tai, ko reikia pačiam klientui.

Mūsų darbo su klientais išskirtinumai: madingų nemokamų rėmelių kolekcija, 3 metų garantija visiems korekciniams akiniams, nemokamos akinių priežiūros paslaugos, žemos kainos garantija ir kiekvieno kliento skundo patenkinimas.

Draugiškos klientui optikos įvaizdis. Nedarome spaudimo klientui. Klientas turi pasirinkimo laisvę, pats priima sprendimą ir nėra spaudžiamas pirkti brangesnio produkto. Visiškai nesvarbu, kokią sumą klientas yra pasiruošęs išleisti mūsų optikoje, mes geranoriškai, maloniai ir kantriai bendraujame su kiekvienu iš jų.

Darbo pasiūlymai

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai