Akinių rėmeliai vyrams

Akinių rėmeliai moterims

Akinių rėmeliai vaikams

Saulės akiniai

Akinių pasaulis: Fielmann.

Akiniai yra puikus regėjimo pagalbininkas. Be to jie - įvaizdžio dalis bei stiliaus akcentas. Dabar ir Jūs galite įsigyti gražius akinius už Jums palankią kainą.

Kiekvienoje „Fielmann" optikoje rasite visą akinių pasaulį: daugiau negu 2000 akinių rėmelių, madingą „Fielmann" kolekciją, žymiausius prekės ženklus ir dizaino pavyzdžius. Čia galėsite įsigyti korekcinius akinius moterims, vyrams ir vaikams su aukštos kokybės akinių lęšiais. „Fielmann" optikose taip pat rasite kokybiškus saulės akinius su patikima apsauga nuo akinimo ir ultravioletinių spindulių - kad Jūsų akys galėtų mėgautis vasara ir puikiu regėjimu.

Nepriklausomai nuo to kokie akiniai, rėmeliai ar  lęšiai  Jums reikalingi, mūsų optikos specialistai padės Jums išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą už Jums palankią kainą.

Nuo pat veiklos pradžios „Fielmann" savo veikloje vadovaujasi klientams palankiais sprendimais:  trejų metų garantija, žemos kainos garantija, nemokamų rėmelių korekcija ir nemokama akinių priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – tai didelis prekių pasirinkimas už teisingą kainą ir profesionalus optikos specialistų darbas.
fielmann-948x474-lt-mados_2513-afc4de40e775e20f90039744532c9fed.PNG
Žmonėms, kuriantiems individualų stilių ir mėgstantiems žaisti su mada, akiniai jau seniai nebėra tik akiniai. Jie – tai privalomas stiliaus elementas.
 


Akiniai Jums tarnaus ilgiau, jei atidžiai perskaitysite ir laikysitės akinių priežiūros ir naudojimo instrukcijų.

Apie akinių priežiūrą
MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos testas

Mūsų optometrijos specialistai nemokamai atliks Jūsų regos testą. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius.

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.