Fielmann-948x474-eyezen-df9f580612c1fdac924ce221b3fdd411.png

„Eyezen“ akiniai: sukurti šiuolaikiniam gyvenimui

Ar susimąstėte, kodėl jums skauda galvą arba jaučiate nuovargį? O gal sunku užmigti? Apskritai, ką bendro turi mėlynųjų ekranų skleidžiama šviesa ir Jūsų miego kokybė?

Sutikite, mūsų darbo aplinka ir laisvalaikis per paskutinius 10 metų smarkiai pakito. Priežastis – ekranai. Jie mus supa visur ir nuolat. Dažnas net nesusimąstome, kad dėl to kenčia mūsų brangus turtas – akys. 
 
Galbūt galvojate, kad matote gerai ir akinių Jums nereikia. Tačiau Jūsų akys tam gali prieštarauti. „Skaitmeninė akių įtampa (angl. Digital Eye Strain) arba „Kompiuterinis regos sindromas (angl. Computer Eye Syndrom) – tai nauji terminai, atsiradę sparčiai kintant skaitmeninių prietaisų naudojimo įpročiams ir dėl jų kylantiems regėjimo sutrikimams.
 
Laikas, praleidžiamas naudojant skirtingus skaitmeninius prietaisus, sparčiai ilgėja ir tai formuoja naujus laikysenos, žiūrėjimo ir netgi miego įpročius. Tyrimai rodo, kad naktinis skaitmeninių prietaisų naudojimas stabdo miego hormono melatonino gamybą ir gali lemti miego sutrikimus.
 
 

eyezen-statistika2_9158-94cd65d453fd1e4e0607049669226211.jpeg

„Eyezen“ akinių nauda

Daug dirbant kompiuteriu išspręsti specialaus dizaino akiniai „Eyezen“, kurie ne tik palengvina akies fokusavimą iš arti bei neleidžia akiai įsitempti. Įdomu tai, kad tokie akiniai tinka net ir gerą regėjimą turintiems žmonėms, nuolat naudojantiems skaitmeninius prietaisus, pavyzdžiui, ilgai žiūrint į kompiuterių ekranus, planšetinius įrenginius ir išmaniuosius telefonus.
 
„Eyezen“ akiniai:
  • Padeda sumažinti akių nuovargį ir įtampą
  • Palengvina žiūrėjimą į smulkius objektus iš labai arti
  • Apsaugo akis ir mažina akių ligų riziką
  • Sušvelnina intensyvią ekrano šviesą ir sumažina atspindžius
 
Ilgai naktinėjant su išmaniaisiais ekranais ir nesaugant akių, gali būti sunku užmigti. Išmanūs „Eyezen“ akiniai turi „Prevencia“ technologiją, kuri užtikrina sklandžią miego hormono – melatonino – gamybą ir padeda sutvarkyti miego ritmą. Paslaptis – ši danga blokuoja akiai kenksmingus mėlynai-violetinio spektro spindulius, sušvelnina intensyvią ekrano šviesą ir sumažina atspindžius. 
 

crizal-prevencia2maz_894-11d6820443375c648d0cba3ad529c5bc.jpeg

Dažniausiai užduodami klausimai apie „Eyezen“ akinius

 Kam skirti „Eyezen“ akinių lęšiai?
„Eyezen“ tai pažangūs akinių lęšiai kasdieniniam nešiojimui tiems, kas jaučia akių nuovargį dirbant su skaitmeniniais prietaisais. Jie skirti net ir tiems žmonėms, kurie įprastai nenešioja akinių.
 
Kas yra „Eyezen“ akinių lęšiai ir kaip jie veikia?
„Eyezen“ – tai nauji ir inovatyvūs akinių lęšiai, skirti kasdieniniam nešiojimui. Jie pažangesni už įprastus vieno židinio akinių lęšius.
„Eyezen“ yra skirti palengvinti darbą, sutekiant komfortiškesnį regėjimą. Specialaus „Eyezen“ akinių lęšių dizainas palengvina fokusavimą ir išvengiama akių įtampos ilgai žiūrint į LCD televizorius, nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonas. 
 
Ar yra galimybė rinktis plonintus „Eyezen“ lęšius?
Taip, užsisakant akinius su „Eyezen“ lęšiais, yra galimybė rinktis iš kelių ploninimo variantų. Taip pat „Eyezen“ akinių lęšiai galimi su tamsėjimo (fotochromine) funkcija.
 
Kaip „Eyezen“ akinių lęšiai apsaugo nuo kenksmingos mėlynos-violetinės šviesos?
„Eyezen" lęšiai yra padengti specialia „Crizal Prevencia“ danga. Ši danga sumažina kenksmingos ultravioletinių spindulių ir mėlynos-violetinės šviesos patekimą į akį.
 
Ar „Crizal Prevencia“ akinių lęšių danga mažina šviesos pralaidumą kaip spalvotuose akinių lęšiuose?
Ne, „Eyezen“ lęšiai su „Crizal Prevencia“ danga yra skaidrūs kaip ir kiti skaidrūs akinių lęšiai su atspindžius mažinančiomis dangomis.
 
Ar „Eyezen“ akinių lęšiai turi atspindžius mažinančią dangą?
Taip, „Eyezen“ akinių lęšiai su „Crizal Prevencia“ danga turi atspindžius mažinančias savybes.
 
Ar galima rinktis „Eyezen“ akinių lęšius, padengtus kitokia danga nei „Crizal Prevencia“?
„Eyezen“ akinių lęšiai įprastai yra dengiami „Crizal Prevencia“ danga. Tai užtikrina didžiausią „Eyezen“ akinių lęšių naudą akims dirbant skaitmeniniais prietaisais. Klientui pageidaujant, galima užsakyti „Eyezen“ ir su kitokia danga.
 

Ar žinote, kad dirbant ar leidžiant laisvalaikį su išmaniaisiais ekranais yra būtinos 3-5 min. pertraukėlės kas pusvalandį. Akims naudingi ir kasdieniai, ne trumpesni nei valandos trukmės pasivaikščiojimai gryname ore bei tinkama mityba, turinti vitamino A, liuteino ir kitų antioksidantų.

Nemokamas regos testas

fielmann-948x474-regos-1_4996-d46d699e6d9314c226ab7a9b01c50690.png
Ar Jus vargina galvos skausmai? Peršti akis? Rekomenduojame užsukti į „Fielmann" atlikti regos testą. Jis trunka vos kelias minutes ir pateikia „Fielmann" optikos specialistams pirmąją informaciją apie Jūsų regėjimą.
 
Jei abejojate, ar Jums reikalingi akiniai, arba kyla klausimų dėl akinių atnaujinimo, šis testas bei „Fielmann" optometrijos specialistas atsakys į jums svarbius klausimus.
 

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos testas

Mūsų optometrijos specialistai nemokamai atliks Jūsų regos testą. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius.

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai