948x474 couple-0b93306afac478814b44a76ccf3b3198.png

Eyezen™ akiniai: sukurti šiuolaikiniam gyvenimui

Ar susimąstėte, kodėl jums skauda galvą arba jaučiate nuovargį? O gal sunku užmigti? Apskritai, ką bendro turi mėlynųjų ekranų skleidžiama šviesa ir Jūsų miego kokybė?

Galbūt galvojate, kad matote gerai ir akinių Jums nereikia. Tačiau Jūsų akys tam gali prieštarauti. „Skaitmeninė akių įtampa (angl. Digital Eye Strain) arba „Kompiuterinis regos sindromas (angl. Computer Eye Syndrom) – tai nauji terminai, atsiradę sparčiai kintant skaitmeninių prietaisų naudojimo įpročiams ir dėl jų kylantiems regos sutrikimams.
 
Laikas, praleidžiamas naudojant skirtingus skaitmeninius prietaisus, sparčiai ilgėja ir tai formuoja naujus laikysenos, žiūrėjimo ir netgi miego įpročius. Tyrimai rodo, kad naktinis skaitmeninių prietaisų naudojimas stabdo miego hormono melatonino gamybą ir gali lemti miego sutrikimus.
 
 

eyezen-statistika2_9158-94cd65d453fd1e4e0607049669226211.jpeg

Eyezen™ akinių nauda

Daug dirbantiems kompiuteriu sukurti specialaus dizaino akiniai Eyezen™, kurie palengvina akies fokusavimą iš arti bei neleidžia akiai įsitempti. Įdomu tai, kad tokie akiniai tinka net ir gerą regą turintiems žmonėms, nuolat naudojantiems skaitmeninius prietaisus, pavyzdžiui, ilgai žiūrint į kompiuterių ekranus, planšetinius įrenginius ir išmaniuosius telefonus.

Eyezen™ akiniai:

  • Padeda sumažinti akių nuovargį ir įtampą
  • Palengvina žiūrėjimą į smulkius objektus iš labai arti
  • Apsaugo akis ir mažina akių ligų riziką
  • Sušvelnina intensyvią ekrano šviesą ir sumažina atspindžius
 
Ilgai naktinėjant su išmaniaisiais ekranais ir nesaugant akių, gali būti sunku užmigti. Išmanūs Eyezen™ akiniai turi „Prevencia“ technologiją, kuri užtikrina sklandžią miego hormono – melatonino – gamybą ir padeda sutvarkyti miego ritmą. Paslaptis – ši danga blokuoja akiai kenksmingus mėlynai-violetinio spektro spindulius, sušvelnina intensyvią ekrano šviesą ir sumažina atspindžius. 
 

crizal-prevencia2maz_894-11d6820443375c648d0cba3ad529c5bc.jpeg

Dažniausiai užduodami klausimai apie Eyezen™ akinius

 Kam skirti Eyezen™ akinių lęšiai?
Eyezen™ tai pažangūs akinių lęšiai kasdieniniam nešiojimui tiems, kas jaučia akių nuovargį dirbant su skaitmeniniais prietaisais. Jie skirti net ir tiems žmonėms, kurie įprastai nenešioja akinių.
 
Kas yra Eyezen™ akinių lęšiai ir kaip jie veikia?
Eyezen™ – tai nauji ir inovatyvūs akinių lęšiai, skirti kasdieniniam nešiojimui. Jie pažangesni už įprastus vieno židinio akinių lęšius.
Eyezen™ yra skirti palengvinti darbą, sutekiant komfortiškesnį matymą. Specialaus Eyezen™ akinių lęšių dizainas palengvina fokusavimą ir išvengiama akių įtampos ilgai žiūrint į LCD televizorius, nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonas. 
 
Ar yra galimybė rinktis plonintus Eyezen™ lęšius?
Taip, užsisakant akinius su Eyezen™ lęšiais, yra galimybė rinktis iš kelių ploninimo variantų. Taip pat Eyezen™ akinių lęšiai galimi su tamsėjimo (fotochromine) funkcija.
 
Kaip Eyezen™ akinių lęšiai apsaugo nuo kenksmingos mėlynos-violetinės šviesos?
Eyezen™ lęšiai yra padengti specialia „Crizal Prevencia“ danga. Ši danga sumažina kenksmingos ultravioletinių spindulių ir mėlynos-violetinės šviesos patekimą į akį.
 
Ar „Crizal Prevencia“ akinių lęšių danga mažina šviesos pralaidumą kaip spalvotuose akinių lęšiuose?
Ne, Eyezen™ lęšiai su „Crizal Prevencia“ danga yra skaidrūs kaip ir kiti skaidrūs akinių lęšiai su atspindžius mažinančiomis dangomis.
 
Ar Eyezen™ akinių lęšiai turi atspindžius mažinančią dangą?
Taip, Eyezen™ akinių lęšiai su „Crizal Prevencia“ danga turi atspindžius mažinančias savybes.
 
Ar galima rinktis Eyezen™ akinių lęšius, padengtus kitokia danga nei „Crizal Prevencia“?
Eyezen™ akinių lęšiai įprastai yra dengiami „Crizal Prevencia“ danga. Tai užtikrina didžiausią Eyezen™ akinių lęšių naudą akims dirbant skaitmeniniais prietaisais. Klientui pageidaujant, galima užsakyti Eyezen™ ir su kitokia danga.
 

Ar žinote, kad dirbant ar leidžiant laisvalaikį su išmaniaisiais ekranais yra būtinos 3-5 min. pertraukėlės kas pusvalandį. Akims naudingi ir kasdieniai, ne trumpesni nei valandos trukmės pasivaikščiojimai gryname ore bei tinkama mityba, turinti vitamino A, liuteino ir kitų antioksidantų.

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai