bendra-2021-10-8ca9b7e3b9434f19a9b6cc4267ae93ba.jpg

Akiniai darbui kompiuteriu: Fielmann.

Mes naršome internete, bendraujame „Skype", naudojamės el. paštu, dalyvaujame konferencijose, atliekame bankines operacijas ir visa tai darome žiūrint į kompiuterio ar telefono ekraną. Daugumai žmonių toks skaitmeninis gyvenimas jau tapo savaime suprantama kasdienybe.

Didžiausias pasaulio akinių lęšių gamintojas „Essilor“ atliko tyrimą, kuris atskleidė, kad žmonės naudojasi net 4 skirtingais prietaisais darbui, laisvalaikiui ir namų reikalams. Du iš trijų žmonių kasdien naudoja išmanųjį telefoną, o net 64 proc. praleidžia daugiau negu 4 valandas prie kompiuterio. Taigi netgi tuomet kai mes ilsimės, mūsų akys dirba!

Specialistai dabar kalba apie „kompiuterinį regos sindromą”, pasižymintį akių nuovargiu, galvos skausmu, padidėjusiu jautrumu šviesai, akių išsausėjimu, ašorojimu ir paraudimu.

Daugybė faktorių vargina akis dirbant kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu: atspindžiai, vaizdo mirgėjimas ekrane, kontrastas tarp ekrano ir aplinkos, netinkamas nuotolis, blogas patalpos apšvietimas.

Laikysenos gerinimui yra sukurtos ergonomiškos kėdės, riešų sąnariams – specialios kompiuterio pelės, o kaip gi akys? Visgi sprendimą akims siūlome ir mes – tai specialūs akiniai darbui kompiuteriu.

Išmanūs akiniai darbui kompiuteriu

fielmann-948x474-eyezen_1949-a4d5c740163c7c392d59dca8778438d3.png

„Eyezen" akiniai – išmanus sprendimas darbui kompiuteriu. Šių akinių lęšių dizainas palengvina akies darbą iš arti. Tad ilgai žiūrint į ekranus yra išvengiama akių įtampos. Tokie akiniai tinka net ir gerą regą turintiems žmonėms, nuolat dirbantiems kompiuteriu, daug naudojantiems išmaniuosius telefonus. Beto, speciali akinių danga į akį nepraleidžia kenksmingų mėlynai-violetinio spektro spindulių ir sušvelnina intensyvią ekrano šviesą.

Apie „Eyezen" akinius

„Biuro akiniai” puikiam matymui įvairiais atstumais

Pirmoje gyvenimo pusėje dažnai pakanka įprastų akinių trumparegystės arba toliaregystės korekcijai, o esant nedideliems regos sutrikimams gelbėja išmanieji „Eyezen" akiniai. Tačiau antroje gyvenimo pusėje vis labiau silpnėja akių lęšiukų prisitaikymo galimybės prie nedidelio atstumo ir rega prastėja. Siūlome patogią alternatyvą – „Biuro akinius” su specialiais daugiažidiniais lęšiais.

Pagalvokite kaip dažnai nukreipiate žvilgsnį nuo monitoriaus į klaviatūrą, darbo dokumentus, telefoną ar biuro duris. Kiekvieną kartą, kai Jūsų žvilgsnis klaidžioja, akių lešiukai turi atitinkamai prisitaikyti.

Darbui kompiuteriu yra sukurti specialūs akiniai, kuo puikiausiai prisitaikantys prie kintančio nuotolio, Jie dažnai vadinami „Biuro akiniais“. Tokie akiniai yra geriausias sprendimas, kai žvilgsnis nuolat šokinėja tarp monitoriaus, dokumentų ir kitų biuro darbų. Su tokiais specialiais akiniais galima gerai matyti vidutiniu atstumu.

Visgi objektus tolumoje su tokiais akiniais matysime ne taip ryškiai. Tokiu atveju geriausias variantas matymu visais nuotoliais – daugiafunkciai akiniai.

Akinių lęšių, skirtų darbui kompiuteriu, palyginimas:

46pdid-ak-lesiai-darbui-komp-palyginimas_1628-43eedc558d58aa8e067d8d9226d0e450.png

Atsakingas matavimas užtikrina gerą regą

Nesvarbu, kurie akiniai atitiks Jūsų poreikius – išmanieji „Eyezen", „Biuro” ar daugiafunkciai – gamybai būtina atlikti optometrinį akinių pritaikymą: nustatyti tikslų atstumą tarp akių centrų, aukštį nuo akių vyzdžio iki akinių rėmelių krašto bei kitus matavimus (atsumą nuo vyzdžio iki lęšio, rėmelio išlinkimo kampą ir t.t.). Šių matavimų pagrindu Jūsų akiniai bus pagaminti taip, kad užtikrintų aukščiausią regos kokybę.  

Akinių pritaikyme yra svarbūs net ir tokie faktoriai kaip akinių nešiojimo ir darbo kompiuteriu įpročiai (ergonomika). Jei dėl netinkamai pritaikytų rėmelių akiniai tinkamai nepriglus, jų nešiojimas pradės varginti. „Fielmann" optikose, užsakant akinius, regos patikrinimą, akinių lęšių centravimą ir akinių rėmelių priderinimą atliksime visiškai nemokamai.

Apie Jūsų akinių kelią

Regos patikrinimas – taip pat būtinas. Intensyviai dirbant kompiuteriu netgi nežymūs regos sutrikimai gali sukelti neigiamas pasekmes. Gydytojai oftalmologai ir optometrijos specialistai rekomenduoja reguliariai tikrintis regą, o esant akių nuovargiui ir perštėjimui, galvos skausmui, pas specialistą apsilankyti nedelsiant. „Fielmann" optikose Jūsų regą patikrins profesionalūs optometrijos specialistai, naudodami naujausias technologijas.

Apie regos testą

Mūsų specialistai taip pat padės pasirinkti Jūsų darbo vietai optimaliai pritaikytus akinių rėmelius ir lęšius. Jūs galite rinktis iš skirtingų medžiagų, dangų, ploninimo ir tamsinimo lygių.

Kai užeisite pasiimti savo naujųjų akinių, „Fielmann" optikos specialistai dar turės įsitikinti, ar pagaminti akiniai gerai pritaikyti prie Jūsų veido: rėmeliai turi užtikrinti reikiamą lęšio padėtį akies atžvilgiu, akiniai turi patogiai priglusti prie viedo tilteliu arba balneliu, kojelių galai turi tvirtai glaustis prie galvos už ausų, akiniai neturi liesti smilkinių ir ausies kaušelių, prieš akinių gamybą  nustatyti centravimo taškai turi likti nepakitę.

Geri patarimai, geri akiniai: Fielmann

Darbo diena gali labai išvarginti, jei nešiosite netinkamus akinius. Madingi, patogūs akinių rėmeliai su lengvais plastiko lęšiais, pritaikytais pagal Jūsų individualius poreikius pavers Jūsų darbą lengvesniu. Kiekvienoje „Fielmann" optikoje rasite didelį, daugiau negu 2000 akinių rėmelių pasirinkimą. O mūsų optikos specialistai pasiruošę Jums padėti ir parinkti darbui kompiuteriu tinkamiausius akinių lęšius.

Renkantis akinius naudingi patarimai yra ypač svarbūs. Optimalus Jūsų akinių pritaikymas darbui kompiuteriu priklauso nuo daugelio faktorių: naudojamų darbo priemonių, darbo pobūdžio ir netgi atstumo iki kompiuterio ekrano, klaviatūros ir kitų darbo priemonių. Norėdami sužinoti šiuos faktorius, mūsų specialistai optikoje paprašys imituoti Jūsų darbo vietą, užduos klausimų apie Jūsų darbo aplinką. Gauta informacija padės dar tiksliau parinkti akinius darbui kompiuteriu ar biure ir užtikrinti puikią regos kokybę.

 

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai