de-akiniai-2021-7-686e85313e83fc55bce9b534df31356a.jpg

„Fielmann" Europoje

Jau 23 milijonai žmonių Europoje nešioja „Fielmann" įsigytus akinius. Vokietijoje kas antri parduodami akiniai yra iš „Fielmann" optikos. Mūsų sėkmės garantas – didžiausias rėmelių ir akinių nuo saulės pasirinkimas už teisingą kainą ir profesionalūs optikos specialistai.

Šiandien „Fielmann" optikos salonų tinklui priklauso daugiau negu 700 parduotuvių 13-oje Europos šalių: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Liuksemburge, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Praėjusiais metais Europoje pardavėme 7,8 milijono akinių, per dieną – daugiau kaip 25 000.

Lietuvoje kviečiame užsukti į 15 „Fielmann" optikų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

„Fielmann" optikas rasite čia

 

Kodėl verta rinktis „Fielmann":

akiniai-2021-5_8673-826150161db4ddfef736a3fdff2b0885.jpg
  • Nemokamas regos testas
  • Nemokama korekcinių akinių priežiūra 3-jų metų laikotarpiu
  • “Nulinės kainos” akinių rėmelių kolekcija
  • Žemos kainos garantija
  • Akiniai išsimokėtinai

    Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas

Jau 20 metų klientams Lietuvoje teikiame tokias pačias paslaugas ir garantijas kaip ir klientams Vokietijoje: visuose optikos salonuose galite išsirinkti rėmelius iš nemokamos „Fielmann” kolekcijos ir nemokamai pasitikrinti regą. Įsigyjus korekcinius akinius, jiems pritaikysime trejų metų garantiją bei suteiksime nemokamas akinių priežiūros paslaugas.

Dauguma „Fielmann" optikose parduodamų rėmelių ir akinių nuo saulės yra tiekiami iš sandėlių Vokietijoje. Čia atliekamas kokybės patikrinimas laboratorijoje ir užtikrinama, kad jie atitiktų visoje Europoje taikomo LT EN ISO 12870 standarto reikalavimus.

Nemokama akinių priežiūra

125ndid-ak-lesiu-parinkimas_8204-8d1c3996912d0ac50eb8989df64f525f.jpg

Suteikiame nemokamą akinių priežiūrą 3-jų metų laikotarpiu visiems korekciniams akiniams su „Fielmann“ kolekcijos rėmeliais, taip pat ir vaikiškiems.

Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai