WEBSITE-BANNER-RAPHAEL-LIVRAISON-1dabffe50444211c2feafc0d4d530d94.jpg

Daugiafunkciai akiniai: raiškus vaizdas bet kuriuo atstumu

Ar Jums yra tekę ieškoti vienų akinių, kad surastumėte kitus akinius? Tie, kas nešioja dvejus akinius – vienerius skaitymui, kitus – žiūrėjimui į tolį, supras, kaip vargina akinių ieškojimas arba nuolatinis keitimas vienų kitais.

Šiandien su vieneriais daugiafunkciais akiniais galima išspręsti net tris problemas: koreguoti trumparegystę, senatvinę toliaregystę ir kartu padėti matyti tarpiniu atstumu, pavyzdžiui, dirbant prie rašomojo stalo. Tokių akinių lęšiai turi zonas, skirtas žiūrėjimui įvairiais atstumais: į tolį, iš arti ir tarpiniu nuotoliu. 

Su daugiafunkciais akiniais Jūs atpažinsite savo kolegą koridoriaus gale, susitikimo metu galėsite žvelgti savo verslo partneriams į akis ir perskaityti sutarties projekto turinį be akinių pakeitimo. Daugiafunkciai akiniai tinkami visiems atvejams ir visiems nuotoliams.

 

Daugiafunkciai akiniai: geras matymas įvairiu nuotoliu

Daugiafunkcius akinius optikos specialistai dar vadina „daugiažidiniais akiniais“, kadangi vienu lęšiu koreguojamas ne vienas regos sutrikimas. Tai reiškia, kad žvelgiant aukštyn, pro daugiafunkcius akinius gerai matysite į tolį, pažvelgę žemyn gerai matysite iš arti. Šiuolakiniai gamybos metodai užtikrina, kad tik periferinėje (šoninėje) daugiafunkcių lęšių zonoje pasireiškia minimaliai neryškus vaizdas, kuris daugeliui akinių naudotojų beveik nepastebimas ir dažniausiai kompensuojamas galvos pasukimu.

Su daugiafunkciais akiniais išvengsite pastovaus akinių keitimo – tai didelė pagalba žmonėms, kurių akys turi dažnai reaguoti į greitai besikeičiančias situacijas bei įvairius nuotolius. Kitaip nei skaitymo, daugiafunkciai akiniai suteikia puikų matymą į tolį, iš arti ir tarpiniu nuotoliu. 
 
Daugiafunkciai akiniai tai komfortabili ir šiuolaikiška galimybė koreguoti senatvinę toliaregystę (presbiopiją). Jų lęšiai vizualiai nesiskiria nuo įprastų vienžidinių lęšių (žiūrėjimui į tolį arba iš arti).

Patarimas

Ne visi akinių rėmeliai ir lęšiai tinka daugiafunkciams akiniams. Tinkamiausiam daugiafunkcių akinių parinkimui kreipkitės į artimiausią „Fielmann" optiką.

Akinių lęšiai – matymo zonų palyginimas

60pdid-ak-lesiai_matymo-zonu-palyginimas_9764-f8b86147f4127b2b59fdf872f5f64dfe.png

Centravimo svarba

52ndid-ak-centravimas-new_1145-be76275864fbff309abcf9837cf6cc41.jpg

Pritaikant akinius Jūsų poreikiams būtina atlikti optometrinius matavimus: nustatyti tikslų atstumą tarp akių vyzdžių centrų, išmatuoti lęšio centravimą, nustatyti atstumą nuo lęšio iki ragenos viršūnės, rėmelio lenktumo kampą ir t.t.). Šių matavimų pagrindu akiniai bus pagaminti  individualiai Jums ir užtikrins aukščiausią matymo kokybę. Tik keleto milimetrų netikslumas gali sukelti šalutinį poveikį: nuovargį, savijautos pablogėjimą arba galvos skausmus.

Apie akinių kelią

Atsakingas matavimas užtikrina gerą matymą

Tinkamų daugiafunkcių akinių parinkimui būtina atlikti Jūsų regos patikrinimą. „Fielmann" salonuose tai atliks profesionalūs optikos specialistai, naudodami naujausias technologijas. Atlikę regos būklės ištyrimą, mūsų optikos specialistai padės pasirinkti optimaliai pritaikytus akinių rėmelius ir daugiafunkcius lęšius. Jūs galite rinktis iš skirtingų medžiagų, dangų, ploninimo ir tamsinimo lygių.

Daugiafunkcių akinių gamybai reikalingas ne tik Jūsų regos būklės ištyrimas, akinių rėmeliai ir lęšiai. Taip pat būtina atlikti optometrinį akinių pritaikymą. Tikslių matavimų pagrindu Jūsų akiniai bus pagaminti taip, kad užtikrintų aukščiausią matymo kokybę. Jei dėl netinkamai pritaikytų rėmelių akiniai tinkamai nepriglunda, jų nešiojimas gali varginti. „Fielmann" optikose, užsakant akinius, regos patikrinimą, akinių lęšių centravimą ir akinių rėmelių pritaitymą atliksime nemokamai.

Optimalus Jūsų daugiafunkcių akinių pritaikymas taip pat priklauso ir nuo šių faktorių: naudojamų darbo priemonių ir jų išdėstymo, darbo pobūdžio, akinių nešiojimo ir skaitymo įpročių. Norėdami sužinoti šiuos faktorius, mūsų specialistai optikoje paprašys imituoti Jūsų įpročius, užduos klausimų apie Jūsų darbo ir namų aplinką. Gauta informacija padės dar tiksliau parinkti daugiafunkcius akinius ir užtikrins puikią matymo kokybę.

Akinių atsiėmimas taip pat svarbus – kad Jūsų daugiafunkciai akiniai iš tiesų patogiai priglustų, individualiai pagamintus akinius optikos specialistai turi pritaikyti prie Jūsų veido: rėmeliai turi užtikrinti reikiamą lęšio padėtį akies atžvilgiu, akiniai turi patogiai priglusti prie veido tilteliu arba balneliais, kojelių galai turi tvirtai glaustis prie galvos už ausų, akiniai neturi liesti smilkinių ir ausies kaušelių, prieš akinių gamybą  nustatyti centravimo taškai turi likti nepakitę.

Apie regos testą

Patarimas: pradėti anksčiau, nešioti dažniau

Mūsų optikos specialistai rekomenduoja laiku apsispręsti dėl daugiafunkcių akinių. Tokiu būdu lengviau suformuosite įprotį. Kuo dažniau užsidėsite akinius, tuo greičiau priprasite prie savo akinių. Dauguma klientų pripranta iš karto po atsiėmimo.

fielmann-918x585-zema-kaina-lt_8046-788ffa942c72b2990d1ea995197835f9.PNG
Pirkdami optikose „Fielmann“, galite būti tikri, jog įsigysite prekę už tikrai palankią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Išmanūs akiniai darbui kompiuteriu

„Eyezen" akiniai - išmanus sprendimas darbui kompiuteriu. Šių akinių lęšių dizainas palengvina akies darbą iš arti. Tad ilgai žiūrint į ekranus yra išvengiama akių įtampos. Tokie akiniai tinka net ir gerą regą turintiems žmonėms, nuolat dirbantiems kompiuteriu, daug naudojantiems išmaniuosius telefonus. Beto, speciali akinių danga į akį nepraleidžia kenksmingų mėlynai-violetinio spektro spindulių ir sušvelnina intensyvią ekrano šviesą.
 

„Biuro akiniai” puikiam matymui vidutiniu atstumu

Darbui kompiuteriu yra sukurti specialūs degresiniai akiniai, kuo puikiausiai prisitaikantys prie kintančio nuotolio, Jie dažnai vadinami „biuro akiniais“. Tokie akiniai yra geriausias sprendimas, kai žvilgsnis nuolat šokinėja tarp monitoriaus, dokumentų ir kitų biuro darbų. Su tokiais specialiais akiniais galima gerai matyti vidutiniu atstumu. Daugiau teiraukitės „Fielmann" optikose.

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai