1.11.3Nvirs AK Akiniu lesiai-b9f1264a945a71d1773339672215bb9a.jpg

Akinių lęšiai: Fielmann.

Kai kalbame apie „akinių stiklus“ vis rečiau tai reiškia įprastą mineralinį stiklą. Šiuo metu dauguma akinių lęšių gaminama iš plastiko, tad vartojamas terminas „akinių lęšiai”. Tik apie dešimt procentų visų akinių lęšių gaminama iš klasikinio stiklo.

Plastiko lęšiai ir stiklo lęšiai pasižymi tokiomis pačiomis optinėmis savybėmis. Vis dėlto plastiko lęšiai, pavyzdžiui, pagaminti iš plačiai naudojamo plastiko CR39, turi privalumą stiklinių lęšių atžvilgiu – pirmiausia jie yra lengvesni.

Specialių dangų dėka plastiko lęšius galima papildomai padengti kietinančia danga ir jie taps atsparesni subraižymams.

Akinių rėmeliai nemokamai

nultarifititul_7537-cc4d01e9b48fb99b0bf8b2b565879ae1.jpg

Norime, kad geras matymas būtų pasiekiamas kiekvienam. Puikų matymmą užtikrina ne tik kokybiški rėmeliai, bet ir akinių lęšiai. Jei Jūsų biudžetas, skirtas akiniams įsigyti, yra nedidelis, išsirinkę nemokamus akinių rėmelius, galėsite daugiau investuoti į kokybiškus akinių lęšius.

Apie nemokamų akinių rėmelių kolekciją

Akinių lęšiai nėra vienodi

Nepriklausomai nuo to, kokius akinius įsigysite, matymui į tolį, iš arti ar daugiafunkcius, akinių lęšius Jūs galite rinktis iš daugybės skirtingų medžiagų ir dangų variantų.
Akinių lęšius galima patobulinti keliais būdais. Vienas iš jų – lęšių dengimas atspindžius mažinančiomis, paviršių kietinančiomis ir kitus privalumus suteikiančiomis dangomis.
 

Akinių lęšio sudėtis:

113pdid-ak-akiniu-lesio-sudetis_8554-65cb9b9da2d8b90262c5cfb3bb3b6a1b.png

Akinių lęšių pasirinkimas

Yra daugiau kaip tūkstantis įvairių akinių lęšių variantų. Kokie akinių lęšiai Jums tinkamiausi priklauso nuo individualių poreikių. Pasirinkdami akinių lęšius būtinai pasitarkite su mūsų optikos specialistais.

Akinių lęšių tonavimas sumažina šviesos srautą praeinantį pro Jūsų akinių lęšius. Ir lengvai tonuoti, ir tamsūs akinių lęšiai apsaugos nuo intensyvios šviesos ir UV spindulių.

Jus trikdo, kai akiniai aprasoja? Jokių problemų! Šiandien galima pasirinkti lęšius su rasojimą mažinančiomis dangomis. Jei norite akinių lęšių, kurie nuo saulės spindulių dar ir patamsėtų – toks variantas taip pat įmanomas. Pasiteiraukite „Fielmann" optikos specialistų.

Apie tamsėjančius akinius

Optikos specialistų patarimai „Fielmann" salonuose padės Jums rasti tinkamiausius akinių lęšius. Visose „Fielmann" optikose rasite didelį akinių lęšių ir jų paviršių dangų asortimentą: nuo paprasčiausių lęšių su atspindžius šalinančia danga iki aukščiausios kokybės lęšių iš pirmaujančių pasaulio gamintojų.

Plonesni akinių lęšiai

115pmaz-ak-lesiu-ploninimas-bendra_8348-81dcd44953d2e0553ac6d1b93430caf1.png
Šiandien beveik visų akinių lęšių gamybai yra naudojamas ne stiklas, o plastikas, kuris ne tik geriau valosi ir yra lengvesnis, bet ir suteikia galimybę pagaminti plonesnius lęšius. Tuomet net ir esant didelio „stiprumo” lęšiams, jie bus pagaminti plonesni ir atrodys estetiškai. Teiraukitės artimiausioje „Fielmann" optikoje.

Tinkamai priderinti akinių lęšiai

Primename, kad išsirinkus akinių lęšius būtina atlikti tikslų optometrinį akinių pritaikymą: nustatyti tikslų atstumą tarp vyzdžių centrų, aukštį nuo akių vyzdžio iki akinių rėmelių krašto bei kitus matavimus (atstumą nuo vyzdžio iki lęšio, rėmelio išlinkimo kampą ir t.t.). Šių matavimų pagrindu Jūsų akiniai bus pagaminti taip, kad užtikrintų aukščiausią matymo kokybę. Jei dėl netinkamai pritaikytų rėmelių akiniai tinkamai nepriglunda, jų nešiojimas gali varginti.

Apie akinių kelią

Patarimas:

Daug laiko praleidžiate už automobilio vairo? Tokiu atveju įsigykite akinius su atspindžius šąlinančia danga. Tuomet į akinius krentantys atspindžiai Jus mažiau trikdys. Jei dažnai Jus akina šviesa ir nuolat griebiatės akinių nuo saulės, galbūt padėtų lengvas lęšių tonavimas. O kaip vertintumėte tamsėjančius akinių lęšius? 

 

Akinių lęšiai puikiam matymui, bet kokioje situacijoje

Sparčiai besivystančios lęšių gamybos technologijos leidžia tai, apie ką anksčiau buvo galima tik svajoti, pavyzdžiui, pagaminti tamsėjančius akinių lęšius, poliarizacinius saulės akinių lęšius, tamsėjančius veidrodinius lęšius ir saulės akinius pagal Jūsų regos korekcijos parametrus.

Apie tamsėjančius lęšius

Apie saulės akinius

Daugiafunkciai akiniai: geras matymas įvairiu nuotoliu

akiniai-2021-20_3443-c02a3f2d4faa6290f178420c36938d0f.jpg

Šiandien su vieneriais daugiafunkciais akiniais galima išspręsti net tris problemas: koreguoti trumparegystę, senatvinę toliaregystę ir kartu padėti matyti tarpiniu atstumu, pavyzdžiui, dirbant prie rašomojo stalo. Tokių akinių lęšiai turi zonas, skirtas žiūrėjimui įvairiais atstumais: į tolį, iš arti ir tarpiniu nuotoliu.

Apie daugiafunkcius akinius

Akinių lęšių gamyba

Akiniams naudojami akinių lęšiai yra gaminami iš stiklo arba plastiko pusgaminių (ruošinių). Lęšių paviršiaus apdirbimo metu akinių lęšiai įgauna individualią akinių nešiotojui reikiamą lęšio optinę gebą (dioptrijas). Taip iš pusgaminių paruošiami Jums reikalingų parametrų individualūs akinių lęšiai.

Prieš pradedant gamybą atliekama įvadinė kokybės kontrolė – patikrinama, ar lęšiuose nėra įbrėžimų, nelygumų ir kitokių defektų, ar lęšiai yra be trūkumų ir jų optinė geba atitinka nurodytą užsakyme.

Akinių lęšių ruošinio apdirbimas ir pritaikymas rėmeliams reikalauja didelio tikslumo ir meistriškumo. Šiuolaikiškos akinių gamybos staklės – didelė pagalba optikos meistų darbui. Dirbtuvėse galioja griežti kokybės reikalavimai – padarius klaidą ir netgi nežymiai nukrypus lęšių reikšmėms, jie užsakomi ir gaminami iš naujo.

Atsakingas, kruopštus darbas suderintas su šiuolaikine technika garantuoja aukštą gaminių kokybę – visiems „Fielmann" korekciniams akiniams taikoma trejų metų garantija.

Apie akinių kelią

Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai