akiniai-2021-24-305fc091aa8043bdf95ca24449750a1a.jpg

Tamsėjantys akinių lęšiai – dveji akiniai vienuose rėmeliuose

Aplinkos sąlygos gali būti permainingos. Esant debesuotai su pragiedruliais dienai be saulės akinių – per daug šviesu, o su saulės akiniais – per tamsu. Tokioje situacijoje geriausias sprendimas – tamsėjantys (fotochrominiai) akinių lęšiai.

147pdid-sun-tamsejantys-lesiai_4061-78d8a5aaf39ebc22d931fb9ce51ef7ce.png

Tamsėjantys saulės akiniai, dažnai dar vadinami „fotochrominiais” veikia dėka cheminių procesų. Tamsėjančių akinių lęšių paviršiuje esančios cheminės medžiagos reaguoja į UV spindulius ir priverčia akinių lęšius tamsėti. Kuo intensyvesnė saulės šviesa, tuo stipriau veikia šios molekulės ir pakeičia paprastus Jūsų akinius į saulės akinius.

Tamsėjantys lęšiai tinka bet kokioms sąlygoms: jie automatiškai tamsėja arba šviesėja. Tamsėjančių akinių privalumai: jie apsaugo akis nuo kenksmingų UV spindulių nepriklausomai ar jie tuo metu yra skaidrūs, ar patamsėję.

Pasitikėkite CE žymėjimu

CE ženklą rasite ant visų „Fielmann" parduodamų saulės akinių kojelių vidinės pusės. Tai Jums garantuos, kad saulės akiniai atitinka EB direktyvos 89/686 EEB reikalavimus ir užtikrina patikimą apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.

Būtina žinoti: yra ir nedidelių šių akinių trūkumų. Žiemos metu UV spinduliai yra intensyvesni, tad spaudžiant šalčiui akinių lęšiai gali būti tamsesni nei įprastai.

Jei vairuojate automobilį prisiminkite, kad priekinis automobilio stiklas jau yra su saulės akinių filtrais, sugeria spindulius, tad tamsėjantys akiniai gali nepakankamai patamsėti. Pasitarkite su „Fielmann" optikos specialistais.

„Fielmann" optikas rasite čia

Tamsėjantys korekciniai saulės akiniai

„Fielmann" optikose įsigysite Jums tinkamus tamsėjančius akinius, net ir korekcinius. Kiekviename „Fielmann" salone pateikiame visą akinių pasaulį – čia rasite daugiau kaip 2000 akinių rėmelių ir saulės akinių.

Apie apsaugą nuo saulės

Apie apsaugos filtrus

Apie korekcinius saulės akinius

fielmann-948x474-miror_5566-b414b4d55a3000b82f4432df5b4c1df2.png
Naujiena – „išmanieji" veidrodiniai saulės akiniai „Flash to Mirror". Nuo šiol fotochromine danga padengti akiniai saulėkaitoje suspindės spalvotu veidrodžiu. Šia stilinga naujove gali džiaugtis visi, taip pat ir nešiojantieji korekcinius akinius.
Daugiau informacijos „Fielmann" optikose.

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai