61Ndid AK Kokybe-67e228d903d55d9b765900050de71f07.jpg

Svetainės privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos
„Fielmann" optikos salonų tinklui priklauso daugiau negu 700 parduotuvių 12-oje Europos šalių. „Fielmann" optikos salonų Lietuvoje valdytojas yra UAB „Baltoptik", įmonės kodas 302820854, adresas Draugystės g. 21, LT-51231, Kaunas. 
 
UAB „Baltoptik" tvarko viešos prieigos internetinę svetainę www.fielmann.lt ir šiomis svetainės privatumo taisyklėmis įsipareigoja užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos saugumą ir Jūsų teisių apsaugą Jums naudojantis šia svetaine ir joje esančiu turiniu. 
 
Įgyvendindama šias pareigas, UAB „Baltoptik" vadovaujasi Bendruoju asmens duomenų reglamentu (galiojančiu nuo 2018 m. gegužės 25 d.), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų ir privatumo teisinę apsaugą. 
 
UAB „Baltoptik" turi teisę periodiškai atnaujinti šias taisykles. Svetainės lankytojams taisyklės yra visada prieinamos šioje svetainėje. 
 
 
2. Sutikimas/nesutikimas su slapukais
 
Svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“) – nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų interneto naršyklė (pavyzdžiui, Internet Explorer, Edge, Firefox,  Chrome, Opera arba Safari) patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba išmaniajame įrenginyje. 
 
Svetainėje yra naudojami dviejų tipų slapukai:
- „Google Analytics“ slapukai;
- Reklamos slapukai.
 
Pirmą kartą prisijungus www.fielmann.lt Jums bus pateikta lentelė, prašanti sutikti (mygtukas „Sutinku”) arba nesutikti (mygtukas „Nesutinku”) su svetainėje naudojamų slapukų įrašymu.
 
Sutikus su „Google analytics“ slapukais, Jūsų apsilankymas bus įtrauktas į puslapio lankymosi statistiką. Sutikus su reklamos slapukais, Jums bus teikiami „Fielmann“ pasiūlymai. 
 
Sutikdami, Jūs suteikiate teisę UAB „Baltoptik“ rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti Jūsų apsilankymo www.fielmann.lt duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta šiose taisyklėse.
 
Nesutikimas su slapuku reiškia, kad Jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į puslapio lankymosi statistiką ir (arba) reklaminiai pasiūlymai nebus rodomi. Nesutikimas neturi jokio poveikio Jūsų apsilankymui puslapyje. 
 
 
3. Renkamų duomenų būdas, tipai ir tikslai
 
„Google Analytics“ slapukai
Ši svetainė naudoja „Google Analytics“  – Google teikiamą svetainių analizės paslaugą. Šie slapukai svetainei suteikia „atmintį“ – kiekvieno apsilankymo metu Jūs esate atpažįstamas kaip nuolatinis svetainės lankytojas. Surinkta informacija yra naudojama UAB „Baltoptik“ tam, kad galėtų vykdyti statistinę svetainės analizę ir nuolat tobulinti svetainės turinį. 
 
„Google Analytics“ slapukų pagalba gali būti renkama anoniminė, statistinė informacija apie Jūsų apsilankymą puslapyje: slapuko ID, data, atidaryti puslapiai, naršymo trukmė, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, miestas, šalis, kalba ir visa kita informacija, kurią Jūs pateikėte savo naudojamoje naršyklėje. 
 
Šioje svetainėje naudojama išplėsta „Google Analytics“ paslauga, kad kompiuterio adresas būtų registruojamas anonimiškai (vadinamasis kompiuterio adreso slėpimas). Anoniminė informacija apie lankytojo elgesį perduodama „Google“ ir „Google“ ją saugo JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiųsdami jūsų IP adresą „Google“, paverčia jį anoniminiu. Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas „Google“ nesusies duomenų subjekto IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. 
 
Plačiau apie „Google Analytics“ ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. (apačioje galima pasirinkti lietuvių kalbą).
 
Reklamos slapukai
Svetainėje yra naudojami „Google“ reklamos (remarketing) slapukai. Naršymo seansų metu šie slapukai išsaugomi kompiuteryje arba Jūsų įrenginyje. Šiuos slapukus naudojame pateikti Jums geriausius „Fielmann“ pasiūlymus partnerių ir socialinės medijos svetainėse tiems vartotojams, kurie domėjosi „Fielmann“ produktais. 
 
Šių reklamų įterpimas yra visiškai anonimiškas ir galimas tik naudojant slapukus. Neišsaugomi jokie asmeniniai duomenys (pvz., IP adresas ar pan.) ir vartotojų profiliai nesusiejami su asmeniniais duomenimis. Be to, jokie su vartotoju susiję duomenys nebus perduodami partneriams arba socialinių medijų svetainėms. Reklama taip pat yra visiškai anonimiška.
 
 
4. Slapukų valdymas ir saugojimas
 
Slapuko surinkta anoniminė informacija apie Jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai yra įrašoma Jūsų įrenginyje ir perduodama „Google“ serveriui, esančiam JAV, ir ten saugoma. „Google“ privatumo politikos taisykles rasite čia: https://policies.google.com/privacy?hl=lt  
 
Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje.
 
Daugiau informacijos apie slapukų išjungimą arba slapukų nustatymų pakeitimą naudojamoje naršyklėje rasite toliau pateikiamame sąraše:
 
 
 
5. Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims
 
Duomenis apie Jūsų apsilankymą svetainėje gali peržiūrėti UAB „Baltoptik“ darbuotojai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiūrą. Ši informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus perduota tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus, kai toks pateikimas yra būtinas (pvz., teisėsaugos institucijoms, teismui).
 
UAB „Baltoptik“ gali pateikti apibendrintą informaciją apie interneto svetainės lankymosi statistiką savo partneriams ir kitoms šalims, tačiau tik tokiu būdu, kad nebūtų įmanoma identifikuoti konkrečių asmenų. 
 
 
6. Jūsų teisės ir kaip jas galite įgyvendinti
 
Jūs turite teisę:
  • susipažinti su Jūsų apsilankymo www.fielmann.lt duomenimis;
  • atšaukti duotą sutikimą slapukams;
  • reikalauti ištrinti visus apie Jūsų apsilankymą sukauptus duomenis;
  • reikalauti Jums perduoti visus apie Jūsų apsilankymą sukauptus duomenis.
 
Jūs galite įgyvendinti aukščiau minėtas teises kreipdamiesi elektroniniu paštu klientams@fielmann.lt arba atvykę į artimiausią „Fielmann“ optikos saloną. Atsakymas į Jūsų užklausimą ir tolimesnių veiksmų aprašymas bus pateiktas ne vėliau kaip per 15 darbo dienų po kreipimosi.
 
UAB „Baltoptik“, „Fielmann" prekės ženklo valdytojo Lietuvoje, svetainės privatumo politikos taisyklės, patvirtintos 2018 m. gegužės 21 d.
 

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai