akiniai-2021-3-39030b9d35503182ed14ae91cd7d39bd.jpg

Akinių priežiūra

Akiniai Jums tarnaus ilgiau, jei atidžiai perskaitysite ir laikysitės akinių priežiūros ir naudojimo instrukcijų.

Korekcinių akinių naudojimo instrukcija

1. Korekciniai akiniai yra medicinos priemonės (prietaisai), gaminami pagal individualų užsakymą ir skirti nešioti tik tam asmeniui, kuriam jie pagaminti. Neleiskite kitiems asmenims naudotis Jūsų akiniais, saugokite akinius nuo mažų vaikų.

2. Akinius naudokite tik pagal paskirtį. Rėmeliai užtikrina teisingą lęšių padėtį akių atžvilgiu pagal nustatytus optikoje parametrus. Rėmelių balneliai ar tiltelis turi patogiai gulti prie nosies, kojelių galai tvirtai glaustis prie galvos už ausų, kad akiniai neslinktų į priekį. Kojelės neturi liesti smilkinių ir ausies kaušelių. Nenešiokite akinių ant kaktos, viršugalvio ar kitaip, nei nurodyta šioje instrukcijoje. Netinkamas akinių nešiojimas gali deformuoti rėmelius.

3. Užsidėkite ir nusiimkite akinius atsargiai ir tik abiem rankomis lengvai laikydami už kojelių. Taip išvengsite rėmelio susilankstymo, deformacijos ir kitų nepageidaujamų akinių defektų.

4. Periodiškai pasitikrinkite, ar teisinga akinių forma ir nešiojama padėtis. Jeigu nešiodami akinius jaučiate nepatogumus ar matote blogiau, kreipkitės į artimiausią „Fielmann“ optiką.

5. Saugokite akinius nuo mechaninių pažeidimų. Laikykite juos kietame akinių dėkle. Negalima akinių be dėklo nešiotis kišenėje ar rankinėje. Neatsakingas laikymas padidina atsitiktinių akinių subraižymų, deformacijų, sulaužymų tikimybę.

6. Esant poreikiui dažnai užsidėti ar nusiimti akinius, naudokite specialią virvelę ar grandinėlę, skirtą akiniams nešioti ant kaklo. Jeigu nenaudojate nei virvelės, nei dėklo, akinius padėkite saugioje vietoje neužlenktomis kojelėmis. Nedėkite akinių lęšiais žemyn. Saugokite akinius, kad bet kokie kiti daiktai nesubraižytų akinių lęšių.

7. Saugokite akinius nuo aukštos temperatūros poveikio. Nepalikite ar nenaudokite jų karšto oro susitelkimo vietose – pirtyje, nevėdinamame automobilyje karštomis vasaros dienomis, prie orkaitės, židinio, įjungto plaukų džiovintuvo. Dėl staigaus temperatūros pokyčio galima lęšių paviršių ir dangų pažeidimų tikimybė, rėmelių deformacija, paviršių ar spalvos pažeidimai.

8. Nenaudokite korekcinių akinių kaip akių apsaugos priemonės dirbant su staklėmis, suvirinimo aparatais, cheminėmis ar agresyviomis medžiagomis – šiam tikslui įsigykite apsauginius akinius. Plaukų lakas, kosmetikos priemonės gali pažeisti akinių rėmelių ar lęšių paviršius.

9. Akinius rekomenduojama plauti po tekančiu kambario temperatūros vandeniu su muilu. Venkite lęšius valyti sausai ir netinkamomis akiniams valyti priemonėmis. Valykite tik specialiomis akiniams valyti skirtomis priemonėmis, servetėlėmis, valikliais.

10. Rekomenduojame reguliariai keisti akinių valymo servetėles ir akinių dėklus. Dėl susikaupusių nešvarumų, dulkių, kietų dalelių padidėja lęšių ir rėmelių paviršių subraižymo tikimybė. Akinių valymo servetėlė privalo būti laikoma akinių dėklo viduje kartu su akiniais. Nukritus akinių valymo servetėlei ant žemės, toliau jos naudoti nebegalima.

11. Sugadinus akinius, būtina kreiptis į optikos specialistus. Negalima akinių taisyti patiems juos klijuojant, lituojant.

„Fielmann“ optikas rasite čia

„Fielmann“ garantiniai įsipareigojimai

Korekcinių akinių naudojimo instrukcija patvirtinta UAB „Baltoptik“, „Fielmann“ prekės ženklo valdytojo, gen. direktoriaus 2017 m. rugsėjo 1 d. įsakymu Nr. 50

akiniai-2021-17_7152-6c1ddafa60d0b47d42b3f96638a40790.jpg

Saulės akinių naudojimo instrukcija

Rekomendacijos pateiktos atsižvelgiant į šiuo metu galiojančią ES Direktyvą 89/686/EEC. Apsauga nuo saulės spindulių atitinka Europos standartą EN1836.


Įspėjimai
:
1. saulės akiniai nėra pritaikyti žiūrėti tiesiai į saulę ar tiesiai į dirbtinį UV spindulių šaltinį. Jie netinkami naudoti prieblandoje ar tamsoje. 4 filtro kategorijos saulės akinius dėl saugumo nerekomenduojama naudoti vairuojant.
2. Nešiojant saulės akinius venkite tiesioginio kontakto su sūriu vandeniu ar cheminėmis medžiagomis – taip galite pažeisti lęšius ar jų paviršių (pvz. plaukų lakas).
3. Negalima saulės akinių palikti karšto oro susitelkimo vietose (pvz. automobilyje, pirtyje ar pan.). Staigūs temperatūros svyravimai gali pakenkti akiniams.
4. Rėmeliai pagaminti iš medžiagų, užtikrinančių lengvumą, patogumą bei mechaninį tvirtumą, tačiau šių akinių negalima laikyti visiškai nedūžtančia apsauga nuo smūgių.

Nešiojimo ypatumai:
1. Saulės akinius nešiokite pagal paskirtį – ant nosies.
2. Nenešiokite saulės akinių ant viršugalvio, kaktos ir pan.
3. Užsidėkite ir nusiimkite atsargiai ir TIK abiem rankomis, laikydami už kojelių. Netinkamas saulės akinių nešiojimas sukelia rėmo deformaciją, dėl ko gali iškristi lęšiai, atsipalaiduoti varžtai ir t. t.

Valymas ir priežiūra:
1. Akinius prieš valydami nuplaukite tekančiu kambario temperatūros vandeniu su muilu, kurio sudėtyje nėra tirpiklių ir alkoholio, sausinkite minkšta vienkartine arba mikropluošto servetėle.
2. Nešluostykite akinių nešvariu arba tam nepritaikytu audiniu, nes tai gali pažeisti lęšių paviršių. Venkite sauso saulės akinių valymo. Profesionali akinių valymo paslauga teikiama visose „Fielmann" optikose nemokamai.

Apie „Fielmann" paslaugas ir garantijas

Akinių laikymas
Laikykite kietame dėkle sausoje aplinkoje, kurioje temperatūra yra nuo -10 °C iki +40 °C.

Kategorijos ir filtrų tipai:
1. Simbolius (skaičių ir/ar raidę) galime rasti ant akinių kojelės prie modelio kodo – paskutiniai du simboliai.
2. Numeris nurodo filtro kategoriją, o raidė nurodo filtro tipą (N=Normalus, P=Poliarizacinis, F=Fotochrominis).
3. Skaičius prie fotochrominių lęšių (F) nurodo kategoriją, kai lęšis yra užtamsėjęs; kai lęšiai šviesūs, jie priklauso 1 kategorijos tamsumui.

Apie saulės akinių tamsinimo kategorijas

Garantinis ir negarantinis remontas
Akinius profilaktinei priežiūrai ir remontui pristatykite į bet kurią „Fielmann" optiką. Darbai bus atliekami naudojant originalias akinių dalis ir įrangą.

„Fielmann" garantiniai įsipareigojimai

„Fielmann" optikas rasite čia

Saulės akinių naudojimo instrukcija patvirtinta UAB „Baltoptik“, „Fielmann“ prekės ženklo valdytojo, gen. direktoriaus 2017 m rugsėjo 1 d. įsakymu Nr. 50

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai