de-kl-2-2021-c7953725f411820f2af448598e184f42.jpg

Mėnesio nešiojimo kontaktiniai lęšiai: Fielmann.

Daugeliui sportuojančių ar aktyviai laiką leidžiančių žmonių kontaktiniai lęšiai yra puiki alternatyva akiniams. „Fielmann" optikose galite įsigyti populiariausias kontaktinių lęšių rūšis, tarp jų – ir mėnesio nešiojimo.

Mėnesio nešiojimo kontaktinius lęšius galite nešioti kasdien keturias savaites. Taip pat yra specialūs mėnesio nešiojimo lęšiai, kuriuos galima nešioti dieną ir naktį jų neišsiimant.

Mėnesio nešiojimo lęšiai, kaip ir visi kiti, yra individualiai pritaikomi kiekvienam nešiotojui. Dėl plataus kontaktinių lęšių asortimento galima koreguoti ir nestandartinius regos sutrikimus.

Kontaktinių lęšių patikrinimas

kl-paslaugos-vidinis-virselis_8732-b24485bccfd38670dc39e6681a4f99ee.jpg

Ar esate patenkinti savo kontaktiniais lęšiais? Ar jaučiatės su jais gerai? Užsukite į „Fielmann" – mūsų optometrijos specialistai patikrins Jūsų kontaktinių lęšių būklę, jų padėtį akyje bei paslankumą.

Apie paslaugas kontaktinių lęšių nešiotojams

Ar mėnesio nešiojimo kontaktiniai lęšiai Jums tinka?

Mėnesio nešiojimo kontaktinių lęšių pasirinkimas priklauso nuo to, kokį regos sutrikimą norima koreguoti. Tinkamų kontaktinių lęšių pasirinkimui taip pat svarbios akių ir ašarų plėvelės savybės.

Pritaikant kontaktinius lęšius būtina tiksliai nustatyti koks produktas atitinka Jūsų akių parametrus ir kasdienius poreikius. „Fielmann" optometrijos specialistai patars Jums pasirenkant tinkamiausius kontaktinius lęšius.

„Fielmann" optikas rasite čia

Ar jau bandėte vienadienius kontaktinius lęšius?

Nuolat nešiojate akinius, tačiau sportuojant jie trukdo? Sprendimas yra – tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Kitaip nei dviejų savaičių ar mėnesio nešiojimo, vienadieniams kontaktiniams lęšiams nereikalinga priežiūra. Kasdien įsidėsite naujus kontaktinius lęšius, o vakare išmesite.

Apie vienadienius kontaktinius lęšius

Mėnesio kontaktinių lęšių priežiūra

Kontaktinių lęšių higiena ir priežiūra yra labai svarbi. Tinkamai prižiūrėdami kontaktinius lęšius, pašalinsite nuosėdas ir kitus nešvarumus, apsaugosite savo sveikatą ir išlaikysite gerą matymą. Kiekvienam kontaktinių lęšių tipui yra skirtos įvairios valymo ir priežiūros priemonės. Pasitarkite su mūsų optikos specialistais.

Apie kontaktinių lęšių priežiūrą

Pagrindiniai patarimai kontaktinių lęšių priežiūrai:

·Kontaktiniai lęšiai ir jų dėklas negali liestis su vandentiekio vandeniu;
·Prieš liesdami kontaktinius lęšius, kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas;
·Perskaitykite naudojimo instrukcijas;
·Nemaišykite tarpusavyje skirtingų priežiūros priemonių;
·Vieną tirpalo dozę naudokite tik vieną kartą;
·Reguliariai atnaujinkite kontaktinių lęšių dėklus;
·Kiekvieną kartą prieš įsidėdami kontaktinius lęšius, juos išskalaukite priežiūros tirpalu (jei naudojate daugiafunkcius tirpalus).
·Atkreipkite dėmesį į priežiūros priemonių galiojimo terminus – pasibaigus galiojimo laikui daugiau nenaudokite.

Žemos kainos garantija mėnesio kontaktiniams lęšiams!

Kainos ir kokybės santykį „Fielmann" užtikrina savo vardu ir žemos kainos garantija: jei tokius pat kontaktinius lęšius kitoje Lietuvos optikoje pamatysite pigiau, „Fielmann" pritaikys Jums palankią kainą.

Apie žemos kainos garantiją

fielmann-918x585-kontaktiniai-lt_7932-fe3d6913381bf165ec9037469d440bee.PNG
„Fielmann" prekiauja garsių prekės ženklų ir gamintojų kontaktiniais lęšiais.
Nuolat atnaujiname savo asortimentą ir pateikiame aktualius gamintojų pasiūlymus.

Susipažinkite su NAUJIENOMIS čia
 

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai