Ieškote itališko stiliaus ir vokiškos kokybės?

Pasimatykime Fielmann!

Fielmann. VOKIŠKA KOKYBĖ, RANKŲ DARBO, PAGAMINTA ITALIJOJE

Stilius. Kokybė. Profesionalumas.

Charizmatiškasis šefas Gian Luca Demarco dalinasi savo patirtimi su Fielmann. 

Sužinokite, kokį žaismingą receptą jam pavyko sukurti. Išskirtinė FIELMANN kolekcija

Obra 481 CL, 65 Eur
Obra 610 FA, 79 Eur
BC 001 CL, 65 Eur
AB 001 CL, 79 Eur
DT 003 Sun CL, 55 eur
Azzuro 108 CL, 55 eur
BD 400 Sun CL, 25 Eur
BD 422 CL, 45 Eur
AB 004 Sun CL, 89 Eur

Ar žinojote, kad didžioji naujosios Fielmann akinių kolekcijos dalis yra pagaminta preciziškų meistrų rankomis Cadore miestelyje Italijoje esančioje gamykloje? Gian Luca Demarco išbandė ir puikiai įvertino savo tėvynainių nepriekaištingai pagamintus akinių modelius ne tik vyrams, bet ir moterims bei vaikams.
Ieškokite artimiausio optikos salono >>

Naujoji Fielmann kolekcija atkartoja pagrindines kompanijos vertybes - stilingumą, nepriekaištingą kokybę, atidumą detalėms ir teisingą kainą, kurios taip pat yra labai artimos ir žaviajam šefui Gian Luca Demarco.  

Meniu visiems skoniams. Kiekviename Fielmann salone rasite daugiau nei 2000 akinių modelių iš klasikinės ar naujosios MADE IN ITALY Fielmann kolekcijų, o taip pat ir garsių Mados namų modelių. 

Preciziška receptūra Jūsų akims. Profesionalūs optometrijos specialistai atliks nuodugnią regos aštrumo patikrą naudojant pažangiausias technologijas. 

Pagrindiniam patiekalui - ypatinga patirtis. Fielmann salonai yra puiki vieta akinių įsigijimui, kurioje galima pasikliauti kvalifikuotais optikos specialistais, gebančiais surasti bei pasiūlyti geriausiai kliento lūkesčius ir poreikius atitinkantį pasiūlymą. Mums labai svarbus kliento pasitenkinimas, todėl, jei nesate laimingas su naujaisiais akiniai, sugrįžkite - pakeisime juos į naujus ar grąžinsime sumokėtus pinigus. 

Vyšnaitė ant torto - teisinga kaina. Fielmann siūlo garsių prekinių ženklų modelius už geriausią kainą. Jei per 6 savaites nuo pirkimo rasite tokius pačius akinius už mažesnę kainą, Fielmann grąžins kainų skirtumą.
Obra 481 CL, 65 Eur
Obra 610 CL, 79 Eur
Azzuro 108 CL, 55 Eur
BD 422 CL, 39 Eur
AB 001 CL, 79 Eur
Q 065 Sun CL, 49 Eur
AB 004 Sun CL, 89 Eur
BD 400 CL, 19 Eur

Kaip ir Fielmann, taip ir šefui Gian Luca Demarco yra labai svarbu, kad klientai visuomet būtų laimingi. Jis savo Kulinarijos studijoje ir televizijos programoje moko klientus paprastos, bet labai kokybiškos virtuvės paslapčių, kuri priimtina daugeliui žmonių. Gian Lucai labai svarbu yra pradžiuginti savo klientus ir žiūrovus bei sukurti ryšį su jais per tikrumą ir profesionalumą.

Šis požiūris yra labai artimas ir Fielmann. Aptarnaujame klientus taip, kaip norėtume būti aptarnauti patys. Aiškinamės kliento poreikius, kad pasiūlytume tai, ko reikia pačiam klientui. Visiškai nesvarbu, kokią sumą klientas yra pasiruošęs išleisti mūsų optikoje, mes geranoriškai, maloniai ir kantriai bendraujame su kiekvienu iš jų, vadovaudamiesi pamatine vertybe "Klientas esi Tu!". 

"Kiekvieną į mano Kulinarijos studiją užsukantį klientą sutinku su didžiuliu džiugesiu. Kaip ir maisto gaminimas, dainavimas, taip ir akiniai yra didžiausia mano aistra. Man patinka keistis ir eksperimentuoti su naujomis formomis ir stiliais. Akinių pagalba galiu atskleisti save kaip spalvingą ir įvairiapusę asmenybę. Vertinu bendradarbiavimą su Fielmann, kuri filmavimuose ir fotosesijose leidžia man elgtis spontaniškai ir natūraliai, t.y. būti tokiu, koks esu iš tiesų.

Fielmann. Akinių komplektas nuo 55 Eur 

VOKIŠKA KOKYBĖ. RANKŲ DARBO, PAGAMINTA ITALIJOJE.

made-in-italy-collezione-occhiali_l_4135-3ffca8b67aa959a2a6c01d67c13bda32.jpg

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos ištyrimas

Mūsų kompetentingi optometrininkai modernios įrangos pagalba atliks regos patikrą, kurios metu ištirs Jūsų regos būklę. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. 

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.

Registruokis patikrai