Ryto kava su „Fielmann"

Rytas – puikus metas pasitikrinti regėjimą, nes akys dar nepavargusios. Visos „Fielmann" optikos dirba nuo 9 val. ryto ir kviečia užsukti. Vizito metu optikos specialistai atliks Jūsų regos testą, suteiks konsultacijas, o jei nešiojate akinius arba kontaktinius lęšius – įvertins, ar jie atitinka Jūsų poreikius. Regos testas ir konsultacijos – visiškai nemokamos.
O kad rytas būtų ne tik naudingas, bet ir gardus, visi pirkėjai iki 12 val. bus pavaišinti puodeliu gardžios kavos – taip pat nemokamai! 
Beje, kol gardžiuositės kava, „Fielmann" specialistai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, o tai Jums taip pat nieko nekainuos.
Vizito laiką galima suderinti iš anksto, optikų darbo laiką ir telefonus rasite kontaktuose.

MADA, KOKYBĖ IR TEISINGA KAINA

Žemos kainos garantija

Pirkdami „Fielmann" optikose būkite tikri, jog gaunate palankiausią kainą. Jei per šešias savaites tokius pačius akinius kitoje optikoje rasite pigiau, nei pirkote optikoje „Fielmann“, galėsite atsiimti kainų skirtumą.

Nemokamas regos testas

Mūsų optometrijos specialistai nemokamai atliks Jūsų regos testą. Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, patikrins, ar jie atitinka Jūsų poreikius.

Nemokama akinių priežiūra

Mūsų specialistai nemokamai išvalys Jūsų akinius ultragarso vonelėje, sutvarkys deformuotus rėmelius, priverš varžtelius, įdės naujas noseles.